Usługi

Dlaczego Hiszpania

Hiszpania znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych regionów turystycznych w Europie. Niezmiennie wysoka pozycja tego kraju przekłada się na niesłabnące zainteresowanie miłośników podróży zagranicznych. 
Zgodnie z preferencjami turystów „ciepłe kraje” nie powinny w dłuższej perspektywie tracić na popularności.

Szybkość i łatwość finalizacji transakcji

oferujemy pełną obsługę w języku polskim, przeprowadzając Klienta przez cały proces finalizacji transakcji, począwszy od wytypowania odpowiednich nieruchomości, w oparciu o przedstawione kryteria, po wydanie kluczy i przekazanie nieruchomości właścicielowi. Nad całym procesem czuwa polska kancelaria prawna wraz ze stacjonującym w Hiszpanii ekspertem ds. nieruchomości Goodwill & CO.

Atrakcyjne połączenia lotnicze

ze wszystkich lotnisk w Polsce do miast w Hiszpanii- Barcelona, Valencia, Alicante, Malaga, Madryt, Bilbao itd. Jeżeli chodzi o loty bezpośrednie - to tylko 3h i 20 minut.

Możliwość wynajmu hybrydowego

wynajem długoterminowy i krótkoterminowy, w odpowiednich okresach czasu. Dodatkowo możliwość posiadania własnej nieruchomości, która generuje zyski, a kiedy mamy życzenie traktujemy nieruchomość, jako własną do celów wakacyjnych.

Niskie stopy oprocentowania kredytów

Atrakcyjne oferty kredytowe dla samozatrudnionych, podmiotów gospodarczych, czy osób pracujących na umowę o pracę w Polsce. Współpracujemy z oddziałami banków, które realizują dla Naszych klientów cały proces kredytowy na terenie Hiszpanii, na podstawie polskich dokumentów.

Elastyczne warunki płatności w transzach

przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego

Przyjazne nastawienie do Polaków

Hiszpanie to otwarty i radosny naród, który cieszy się życiem na każdym kroku. Zarówno w dużych miastach, jak i na prowincji życie toczy się jeszcze wolniej, a mieszkańcy wiosek robią wszystko, by w pełni korzystać z życia.

Możliwość spersonalizowania własnej nieruchomości z rynku pierwotnego w fazie projektu

zgodnie z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami - dokonywanie wszelkich zmian dotyczących palety kolorystycznej lub wzorów, przesunięcia punktów świetlnych, frontów i konfiguracji mebli w zabudowie, tj. garderoba, kuchnia itp., wybór armatury.

Niskie opłaty administracyjne i podatek roczny

Przy nieruchomościach z rynku wtórnego administracja to czasami 25 euro miesięcznie nawet przy utrzymaniu części wspólnych takich jak basen, ogrody, pedel kort. Podatek roczny uzależniony jest od terytorium na jakim znajduje się dana nieruchomość.


Dla klientów, którzy zainteresowani są hiszpańskim rynkiem nieruchomości, oferujemy kompleksową obsługę przy finalizacji transakcji. Zespół biura służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniej nieruchomości, formalności związanych z jej nabyciem, udzielając fachowego doradztwa prawnego oraz finansowego. Skontakuj się z nami już teraz!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości