Usługi

Sprzedaż / zakup

Sprzedaż, czy też zakup nieruchomości to nierzadko skomplikowany proces, który może okazać się nie lada wyzwaniem zwłaszcza dla osoby, która przystępuje do niego po raz pierwszy. 

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz sprawdzone narzędzia, jakimi dysponujemy, mogą znacząco ułatwić zarówno poszukiwanie nieruchomości, jak i z drugiej strony – znalezienie dla niej nabywcy. 

Oferujemy kompleksowe wsparcie, a naszym celem jest zdjęcie z naszych klientów ciężaru związanego z wieloma etapami procesu sprzedaży, czy też zakupu nieruchomości. Wprowadzamy nieruchomość na rynek, stosujemy szereg narzędzi marketingowych celem dotarcia do jak największej liczby potencjalnych klientów, bierzemy udział w negocjacjach, czynnościach prawnych, aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi. 

Osobom poszukującym mieszkania, działki, domu, czy też innego obiektu, pomagamy znaleźć nieruchomość w jak największym stopniu dopasowaną do ich wymagań, preferencji oraz potrzeb. 

Podejmujemy się nawet najbardziej wyszukanych zleceń, podchodząc do każdego z nich indywidualnie. Naszym priorytetem jest skuteczność oraz satysfakcja klientów.


 


Skontakuj się z nami już teraz!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości