Usługi

Analiza rentowności

Inwestowanie w nieruchomości jest powszechną formą lokowania pieniędzy. To, w jaki sposób przeprowadzony zostanie ten proces, zależne jest przede wszystkim od oczekiwań klienta – czy chce by inwestycja generowała systematyczny zysk, czy potrzebuje jednorazowego większego zastrzyku gotówki. Podczas spotkania ustalamy szczegóły działań, proponujemy możliwe rozwiązania, a całość opieramy na analizie ryzyka i rentowności.

Osoby dysponujące kapitałem, który chcą zainwestować w nieruchomość decydują się najczęściej na zakup nieruchomości pod wynajem. Nie jest to jednak jedyna możliwość lokowania pieniędzy. Coraz popularniejszy staje się też flipping, który w uproszczeniu polega na zakupie mieszkania, przeprowadzeniu jego remontu oraz możliwie szybkiej sprzedaży. Oba rozwiązania generują zysk, aczkolwiek w przypadku najmu są to mniejsze, ale systematyczne wpływy, jeśli zaś chodzi o house flipping – mamy do czynienia z jednorazowym, większym zarobkiem. Do innych możliwości należy m.in. zakup nieruchomości komercyjnej, nabycie mieszkania pod wynajem krótkoterminowy, czy też zakup większej nieruchomości z zamiarem podziału na mniejsze lokale.

W każdym z powyższych przypadków zasadniczym aspektem jest dokonanie analizy opłacalności planowanego zadania inwestycyjnego. Jest to wieloaspektowy, uwzględniający różne czynniki proces, który przeprowadzamy dla naszych klientów.

Weryfikujemy potrzeby, przeprowadzamy szczegółową analizę rentowności przedsięwzięcia, a następnie proponujemy ścieżki działań i w zależności od oczekiwań klienta – poszukujemy nieruchomości, która spełniać będzie jego wymagania.

Business photo created by pressfoto - www.freepik.com


Skontakuj się z nami już teraz!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości